Покриття

Меблі з масиву повинні бути не тільки гарними та радувати око, але й оброблені так, щоб на першому плані стояли оригінальність та природність, при цьому створюючи всі умови для здорового способу життя.

Майже всі поверхні наших виробів у натуральному кольорі, тобто цільна деревина не втрачає своє первісної краси, а тільки підкреслює її привабливість та теплоту.

Меблі покриті натуральною олією здатні вписатися у будь-який інтер’єр оселі. Олія добре проникає у деревину, оживляє її та створює відкриту паро проникну поверхню. З таким покриттям Ваші меблі захищені від впливу навколишнього середовища без шкідливих речовин.

Що стосується лакованого покриття, неправильно вважати, що меблі покриті лаком є шкідливими, вони не мають стороннього запаху, екологічно безпечні та підійдуть навіть для дитячої кімнати. Акрилові та кракелюрні склади, поліуретанові лаки на водній основі, та багато інших видів дозволяють змінити навіть старі меблі до невпізнання. На даний час випускають кольоровий, чорний, безбарвний, а також матовий та глянцевий склади, вони підходять також і для реставрації абсолютно будь-якої дерев’яної поверхні.

Підписуйся