Колір в інтер'єрі і Ваш настрій

Интерьер  

 

 

  Чи згодні Ви з тим, що настрій залежить від кольорової гами, що  панує в інтер'єрі?  Ми також згодні з цією точкою зору. Колір надихає, збуджує, викликає позитивні емоції, допомагає сконцентруватися ... Є багато варіантів. Тому при оформленні будинків і квартир велика увага приділяється вибору кольору меблів і оздоблювальних матеріалів.

Палітра нашого настрою

Які кольори найбільш краще для облаштування навколишнього простору? Розглянемо загальні варіанти, які необхідно враховувати, якщо ви збираєтеся купувати меблі:

  • Червоний. Яскравий і насичений колір, який подобається активним і емоційним людям. Відтінки червоного піднімають настрій і налаштовують на активну діяльність. У чистому вигляді цей колір використовується рідко. При виготовленні стільців і крісел він поєднується з іншими варіантами: білим, сірим, коричневим.
  • Синій. Символ сили і гармонії. У приміщенні, оформленому синім кольором, створюються оптимальні умови для відпочинку. Синій колір в інтер'єрі вибирають рішучі і впевнені в собі люди. Для декорації стін і стелі використовуються світлі відтінки, а насичені - для створення стильних акцентів, наприклад, в деталях столів або ліжок.   Для візуального розширення простору синій колір поєднується з білим, а для розслаблення - з сірим. 
  • Зелений. Такий колір асоціюється з природою і ніжністю. Це цікаве рішення для створення затишної атмосфери. Для облаштування сучасного інтер'єру підійдуть світлі відтінки (салатовий, м'ятний), а для ретро-дизайну - насичені тони. Для досягнення хорошого результату вводяться креативні ідеї. Наприклад, поєднуються кілька відтінків зеленого, що ми і робимо у виробництві дерев'яних м'яких стільців.
  • Жовтий. Промінчик сонця в дитячій кімнаті, у вітальні, в спальні. Цей колір асоціюється з теплом, з оптимізмом, з енергією. Кімната, гармонійно оформлена в жовтому кольорі, позитивно впливає на працездатність і навчання. Таке рішення часто використовують в облаштуванні робочого місця і тренувального майданчика. Щоб жовтого кольору було не надто багато, створюють цікаві поєднання з білим, зеленим, синім.
  • Білий є синонімом чистоти і спокою. При такому забарвленні потрібно бути обережним. Домінуючий білий колір посилює депресію і пов'язаний з нудьгою. Тому в дизайні інтер'єру використовуються яскраві акценти. Це можуть бути декоративні елементи, штори, диванні подушки іншого кольору. Наприклад, фісташкові, пісочні, кремові, сині, помаранчеві. А ось стіл, наприклад, наш «Бахмут» з білою стільницею буде виглядати вишукано.
  • Фіолетовий - неоднозначне рішення. Наявність кольору в інтер'єрі викликає різні емоції: спокій або тривогу. Все залежить від того, наскільки насичений колір і з чим він поєднується. Фіолетовий приносить ноти елегантності і стабільності навколишньому середовищу. У виробництві фабрика «Ywood» поєднує його з білим, сірим, жовтим.

 

                                               Интерьер 2

 

 

Кольорова різноманітність меблів від компанії«Ywood»!

   Меблева   фабрика «Ywood» виробляє меблі для оформлення стильних і гармонійних інтер'єрів. У нас ви можете купити стільці, столи, ліжка, приліжкові тумбочки, лавки, шафи, покриті воском-олією і натуральною маслом «American Wood Oil» і «Borma», в яких зберігається візерунок дерева. Також для обробки виробів використовуються бейци і лаки на водній основі, а також емалі різних  кольорів від "Sylac" і "Sayerlack".     

   Ми стежимо за актуальними тенденціями в дизайні інтер'єру і впроваджуємо цікаві рішення у виробництво меблів. М'які частини стільців, лавок, ліжок обшиваємо тканиною: велюром, жакардом, шенілом, замшею, рогожкою різних кольорів. Ми використовуємо матеріали провідних  європейських компаній: Arteks, Top Textile, Fabric Lab, Eden, Exim Textile, Apparel.  Це гарантія краси і довговічності виробів.

 

Интерьер 5 

 

 

   Купуйте меблі компанії Ywood, виходячи з правил кольору в дизайні вашого інтер'єру. Об'єднайте відтінки, щоб створити спокійну, розслаблюючу або підбадьорливу обстановку!

Підписуйся